Вирішення Ваших проблем
Наші можливості

Креативна digital агенція, яка ефективно впроваджує дизайнерські рішення, дизайн, графіку та маркетингові рішення

Спеціалізємося

Розробка

Анімована графіка

Дизайн

Просування

Підтримка + Хостинг

Розробка лендінгів, інтернет-магазинів, каталогів, промо сайтів, корпоративних сайтів. Адаптація CMS WordPress для всіх платформ, пристроїв з адаптацією функціоналу згідно вимог.

Process

Перша оцінка

Для покращення розуміння Ваших потреб і обрати опттимальний шлях співпраці нам потрібно отимати інформацію по Вашому проекті.

Оцінка

Менеджер зв’яжеться з Вами протягом 24 годин для розробки тезнічного завдання та підрахунку необхідного часу та ресурсів для розробки Вашого проекту.

Розробка

Відразу після узгодження термінів ми починаємо роботу над проектом. Під час процесу розробки ми підтримуємо зв’язок і відповідаємо на Ваші нові запитання.

Тестування

Після того як розробка закінчена ми впевнюємось, що робота виконана ідеально. Ми включаємо всі аспекти тестування такі як кроссбраузерності, адаптивний дизайн і відповідність дизайну.

Презентація

Супер! Ми презентуємо результат і це ідеальний час для того щоб Ви надали їй оцінку, ми розраховуємо на плідну співпрацю для ідеального результату та задоволення Ваших потреб.

Обслуговування

Ми готові займатися підтримкою протягом необхідного терміну

Анімована графіка

Створення: повний цикл анімації відео включаючи ілюстрації, озвучки, накладення голосу.

Process

1. Скрипт

2. Сценарій

3. Накладення голосу

4. Анімація

5. Створення

6. Стилізація

7. Ілюстрація

8. Анімація

9. Звукова концепція

10. Фінальне підтвердження відео

Створення з високояксісного графічного контенту, лого, створення та модернізація корпоративного стилю (включаючи повний ребрендинг), створення брендбуку під ключ.

Process

Технічне завдання

Розробка варіантів концепцій

Максимальна оптимізація

Створення

Презентація

Соціальний медіа маркетинг (СММ) сервіс просування Вашого бізнесу в соціальних мережах таких як Instagram, Facebook, LinkedIn та інших.

Що Ви отримуєте:
концепт взаємодії в соціальних мережах, які базуються на цілях Ващого бізнесу;
створення та розміщення всіх типів контенту;
постійна коммунікація з цілевою аудиторією;
довготривалий ефект соціальних медіа завдяки постійному залученню нових користувачів.

Process

Заповнення бріфу

Створення стратегії

Підтвердження стратегії

Створення контент плану

Підтвердження контент плану

Регулярний постинг

Ціледобова підтримка, Обновлення ядра та плагінів, Інтернет захист, консультація редактора, виправлення багів

Виробництво інгредієнтів для м’ясопереробної промисловості. Розвиток та постійне вдосконалення продукцію. В курсі нових тенденцій харчової промисловості ми пропонуємо продукцію найвищої якості.

Interstab

Outpatient Call Solutions – це віртуальна компанія, що працює у галузі охорони здоров’я, являє собою складним інструментом забезпечення безпеки, який легко інтегрується в систему, щоб створити спеціалізовані рішення для вашої організації охорони здоров’я.

Outpatient Call Solutions

Наша солідарність із велоспортом – це наш найбільший капітал, а також досвід та знання наших співробітників, багато з яких також є активними велосипедистами.

Fahrradis

Відгуки наших клієнтів

Веб-сайт та анімація вийшли навіть кращими, ніж ми очікували. Це була справді чудова робота, нам подобаються ваші інноваційні ідеї та ваша постійна доступність. Було приємно працювати з вашою командою “Дякую!”

Dr. Javier Rios

Outpatient Call Solutions

Повністю задоволений робочим процесом та результатом. Все було зроблено швидко та ефективно відповідно до домовленого часу, навіть раніше. Вони завжди радили, як робити найкраще. Загалом, ви можете довірити їм усі робочі моменти і бути впевненими в результаті.

Олександр Буянкін

Керівник відділу цифрових технологій

“Вау! Це дивовижно! ” – це була наша перша думка, коли ми побачили наш новий веб-сайт! Це зручно, сучасно і саме це ми хотіли мати! Дякуємо за вашу роботу! Ми обов’язково порекомендуємо вас нашим друзям та партнерам.

ГО “Проекти і Комунікації”

Керівник

Команда

Давайте почнемо Ваш власний проект?